РУС. Інтер'єр передбанника, та його дизайн фото ідеї своїми руками.

Інтер’єр передбанника

Інтер’єр передбанника: оформляємо грамотно і красиво Вам пощастило: яке щастя не залежати від важливого адміністратора, який з посмішкою скаже вам про те, що «всі квитки продані» або залишився «один», коли потрібно кілька – для себе і компанії друзей.Мало того , не залежати від настрою або самопочуття опалювача! У вас є банька, і залишилося лише добре продумати інтер’єр передбанника – адже тут ви будете «відпочивати від відпочинку»!

Як оформити інтер’єр передбанника
Оформлення завжди безпосередньо пов’язане з функціональністю приміщення – і це потрібно враховувати. Якщо площа вашої лазні невелика, тоді, швидше за все, передбанник буде поєднувати в собі функції роздягальні і кімнати відпочинку. Для домашньої лазні це цілком прийнятно: тут немає потоку відвідувачів. Безсумнівно, це дуже зручно. Тут ви залишите речі, тут же буде сумка з косметичними приладдям, які застосовуються саме під час невеликого «перерви». Можна розділити роздягальню і кімнату відпочинку на два приміщення, тільки це зажадає від вас і більшої площі, і великих витрат на оформлення. Втім, вирішувати все вам!

Справа за малим – залишається втілити ідею в життя

Ми будемо орієнтуватися на те, що ви вирішили поєднати «два в одному» і саме з огляду на це і будемо вибирати інтер’єр передбанника і матеріали для нього. Захочете «розділити» – зробити це буде не так складно. Незважаючи на велику кількість на сьогоднішньому ринку оздоблювальних матеріалів, ми б не радили вам фантазувати: зупиніться на «перевіреної» часом деревині.

Який вибрати варіант?

Той, який влаштує вас за ціною і за своїми характеристиками. Це може бути береза, липа, осика, ялина, сосна, ялиця. Вид матеріалу? Струганого колоди, шпунтові дошки, вагонка. Чи потрібно фарбувати стіни? Ні в якому разі – вся «родзинка» обробки передбанника якраз і буде в «натуральному» дереві. Можете, хіба що, покрити деревину вологовідштовхувальними просоченнями, тому що вологість в передбаннику, хоча там і немає джерел води, все одно буде.

Підлогове покриття в передбаннику

Повинно бути водостійким і неслизьким! Тому сюди не варто класти ламінат, як би естетично він не виглядав в такому інтер’єрі, так само, як не варто класти і плитку, щоб не посковзнутися. Хіба що ви підберете протиковзку плитку, з фактурними елементами, що гарантують вашу безпеку. Дерев’яні дошки або, ще більш простий варіант, лінолеум цілком можуть згодитися.

Меблі не тільки для краси

Якщо обробка передбанника закінчена, тоді пора переходити до придбання або, якщо ви і самі майстер на всі руки, виготовлення меблів! Що потрібно поставити в кімнаті відпочинку? Хороший стіл – обов’язково стійкий і, ми б радили, не маленький: на ньому потрібно буде розмістити чайник або самовар, чашки, пляшечку мінеральної води – якби ви сіли за нього просто випити чаю або мінералки, то вистачило б і невеликій площі. Але так як жінки (вони ж будуть паритися у вашій лазні?) Люблять розвести маски, виставити цілий арсенал кремів і бальзамів, то їм якийсь стіл не постав, все місця буде мало.

Якщо говорити безпосередньо про місця для відпочинку, то дизайн передбанника і тут не дасть «розвернутися» вашої фантазії: дерев’яна лави і такі ж стільці ідеально підійдуть для того, щоб ви перепочили на них якийсь час. Чи не зручніше чи крісла, диван або тахта? Зручніше, але прослужать вони тут дуже недовго, або вам доведеться кожного разу витиратися насухо і брати чисту суху простирадло для того, щоб відпочити між «заходами» в парилку. Максимум, чим ми ви можете «пом’якшити» місця для сидіння, це вибрати стільці і лавку, обтягнуті шкірою або її замінником. Однак чи не зіпсує такий елемент дизайн передбанника своєї «навмисною» комфортністю свій особливий стиль в передбаннику, кілька схожий зі стилем кантрі? Навіщо потрібна лава? Щоб розслабитися повністю або «прийти в себе», якщо раптом «переберете» з жаром. А ще «температура» підсилює ефективність масажу – раптом вам пощастить і біля неї буде хтось, хто добре володіє його методикою.

шафки

Можуть бути одностулкові, двостулкові, розсувні – будь-які, які здадуться вам зручними для цього приміщення. Головне не захопитися і не повісити на кожну дверку ключик з номерком, як в громадській лазні, – адже тут будуть всі свої! Ви можете і зовсім не ставити шафи, щоб заощадити площа для відпочинку – зупинити вибір нанапольних, настінних і навіть костюмних вішалках. Металеві або дерев’яні? Мабуть, в інтер’єр лазні більше підійдуть останні.

«Аксесуари» для передбанника

Якщо ви думаєте, що на цьому дизайн передбанника «закінчується», то дуже помиляєтеся! Ми живемо з вами не в «кам’яному» столітті. Можливо, вам захочеться послухати приємну розслаблюючу музику, поспівати караоке – потрібно передбачити полки і для техніки. Ставити її сюди «назавжди» не варто – тільки для особливо важливих гостей або особливо урочистих випадків. Які «випадки» можуть бути в лазні? Довгоочікувана зустріч з друзями, законний день народження і, нарешті, романтичне побачення!

Потрібні якісь полички – ні скло, ні пластик, на наш погляд, не підійдуть: дизайн передбанника з дерева вимагає матеріалу, який буде тут гармонійний. Зверніть увагу на ковані вироби: підставки для техніки будуть не тільки міцні, більш того – вічні, але і, в нашому випадку, особливо естетичні.

Віконце, квіточки, «канарейка в клітці»!

Щодо канарки, ми, звичайно, пожартували, хоча любителям «екзотики» ця пропозиція може і сподобатися: спів пташки створить особливу атмосферу для відпочинку … Віконце в кімнаті відпочинку має бути якщо вже не для того, щоб милуватися через нього пейзажами, то для того, щоб провітрювати приміщення після або перед сеансом. Симпатичні штори додадуть особливий затишок кімнаті. Жалюзі або римська штора? Можна, але до «дереву» більше йдуть найпростіші, невигадливі фіранки з натуральної тканини: ситцю, батисту, льону.

Не забудьте про «настрій»!

Коли обробка передбанника і меблі розставлені – саме час попаритися і відпочити в кімнаті відпочинку! Так от: не забудьте, що в баню не можна йти з поганим настроєм – від спеки воно посилиться! За порогом передбанника залиште всі свої тривоги і переживання – протягом всього сеансу думайте тільки про хороше!

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти