РУС. Особливості конструкції канадських печей "Булер'ян"

Переваги використання канадських печей «Булер’ян»

Здійснювати ефективний обігрів приміщень можна, використовуючи для цієї мети спеціальні канадські печі «Булер’ян». Кожний такий виріб являє собою конструкцію суцільнометалевого типу, яка застосовується з однаковим успіхом в житлових приміщеннях різних площ і в виробничих спорудах.

Головна особливість такої печі криється в її конструкції. Функціонує прилад за принципом газового генератора, який використовувався ще на початку минулого століття для створення автомобільних двигунів в багатьох країнах, а тому купити булер’ян – значить, забезпечити свій будинок теплом.

Особливості конструкції та експлуатація печей «Булер’ян»

Вигнуті металеві труби, які мають досить товсті стінки, застосовуються для виготовлення печей Булер’ян. В якості додаткових елементів використовуються особливі «перетинки» з листового металу, товщина яких становить від 4 мм і більше.

піч булер'ян

Камера згоряння печі має два відділення, першому з яких відводиться функція повільного згорання палива, в результаті чого відбувається виділення горючих газів. Останні піднімаються і потрапляють в друге відділення, розташоване зверху, де відбувається займання.

Додатково в друге відділення надходить повітря з приміщення, що дозволяє підтримувати потрібну високу температуру – саме така система дозволяє забезпечити максимальний нагрів при згорянні палива, який забезпечив би ККД 85%.

Для того щоб відрегулювати швидкість прогорання палива в печі Булер’ян, можна використовувати спеціальні засувки, розташовані в дверцятах. Тій же меті служить і димова труба. При цьому важливо розуміти, як працює дана система: тепло підтримується не за допомогою корпусу пристрою, а проходять в трубчастому каркасі повітрям.

Нижні кінці трубок печі застосовуються для проведення в її порожнину холодного повітря, яким наповнений приміщення. Далі він піддається нагріву і виводиться назовні через верхні кінці трубок. Ефективність такого обігріву при необхідності може бути дещо збільшена, для чого додатково до верхніх трубок можна прикріпити спеціальний повітропровід, який дозволить направляти нагріте повітря в сусідні приміщення і навіть на інші поверхи. Прискорити ж теплообмін можна за допомогою установки вентиляторів витяжного типу.

Топити піч Булер’ян можна, використовуючи для цієї мети тирсу, папір, деревину та інші матеріали, здатні горіти. Для того щоб забезпечити повноцінну роботу пристрою протягом восьми годин, достатньо всього однієї закладки дров.

Тим, хто вирішив купити булер’ян, важливо розуміти, що габарити таких пристроїв можуть бути різними, а тому вибирати їх слід в залежності від типу приміщення, що обігрівається.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти