РУС. Інфрачервона тепла підлога монтаж як зробити своїми руками.

Інфрачервона тепла підлога, як встановити самостійно.

Як правильно встановити інфрачервону теплу підлогу cвоїми руками.

На сьогоднішній день придумано безліч способів утеплення підлоги в квартирі. Але найбільш вигідним і економічним є установка інфрачервоного теплої підлоги. На відміну від інших видів, наприклад, електричного або водяного, цей тип відрізняється своєю натуральністю. Тому що складається він з двох шарів щільного полімеру, а між ними знаходиться вуглеводна наноструктура, тобто нагрівальний елемент. Він володіє унікальним властивістю: прогрівати простір швидко і безпечно. Вуглецеві атоми, які сформовані в гексагональну решітку (розмір в кілька нанометрів), випромінюють дальній інфрачервоний спектр. А чи знаєте ви, що це випромінювання невидиме для людини? Воно розташоване на відстані двадцяти мкм, що абсолютно не шкідлива для організму. До речі, застосовують його в хірургії та стоматології.

Інфрачервона тепла підлога переваги

Інфрачервона тепла підлога вважається легким в установці. Його не потрібно заливати стяжкою, а, значить, можна монтувати в будь-який час. Укладати можна під будь-яке підлогове покриття. Рівень підлоги при такому вигляді укладання не піднімається, так як товщина становить всього чотири міліметри. Інерційність в плівковому підлозі досить низька, що дозволяє системі швидко нагрітися і також швидко охолонути. Обігрів відбувається рівномірно без особливих перепадів температури.

Інфрачервона тепла підлога

Інфрачервона плівка економить електроенергію на тридцять відсотків.

Підключення досить-таки, легке, а демонтаж простий. Вона не випромінює електричні магнітні поля, негативно впливають на здоров’я. Електрична тепла інфрачервона плівкова підлога полягає надійність її полягає паралельному з’єднанні нагрівальних модулів. Якщо якась ділянка буде пошкодженна, то інші будуть залишатися в робочому режимі.

Потужність такого статі (інфрачервоного) становить 150 і 220 ват на квадратний метр. Теплова енергія передається, як правило, предметами, які оточують, тому забезпечується теплозбереження.

Інфрачервона тепла підлога з нагрівальної плівки характеристика:

Довжина рулону плівки становить п’ятдесят метрів, ширина – від 50-ти до метра, товщина – до сорока семи сантиметрів, а потужність одного квадратного метра – 35 Вт / год. Поверхня плівки має температуру – 33 градуса.

Для того щоб зробити інфрачервона тепла підлога монтаж ефективним, потрібно покрити понад сімдесят відсотків поверхні, розрізати плівку можна тільки в спеціальних місцях, які відзначені. Зазвичай, це близько 25-ти см між ними.

Для початку вам потрібно все прорахувати, враховуючи площу. У тому місці, де будуть стояти меблі і так далі, обігрівальний засіб ставити не треба, тому що це буде неефективно. Для установки вам буде потрібно наступні інструменти:

  • Двосторонній скотч.
  • Плоскогубці.
  • Паяльник.
  • Ніж канцелярський.
  • Датчик терморегулятора і температури.
  • Парогідроізоляціонний матеріал.

Очистіть повністю поверхню, прибравши зайве сміття і пил. Підключіть систему, щоб перевірити працездатність. Зробіть при необхідності стяжку.

інфрачервона плівкова тепла підлога

Початок установки інфрачервона плівкова тепла підлога

На поверхню, завчасно очищену, потрібно укласти теплоізоляційний і гідроізоляційний шар. Плівку треба розрізати на смуги, які повинні бути розмічені заздалегідь.

Далі, потрібно плівку укласти сполуками до стінки, на якій буде розташовуватися реле, обов’язково мідна сторона повинна дивитися вниз. По краях елемента встановлюють контактні затискачі і підключають дроти, які застосовують для контакту. Всі частини плівки, які розрізані, а також підключення проводів до затискачів потрібно ізолювати.

Вам потрібно підключити знизу температурний датчик, який необхідно заізолювати. Потім підключити всі контакти і дроти, встановити терморегулятор і підключити до мережі. При цьому не повинно бути іскріння і перегрівання.

Обов’язково потрібно слідувати техніці безпеки. Від стінки укладати на відстані до сорока сантиметрів. При вживанні довгих смуг вам знадобиться набагато менше з’єднувачів підключення, але одна смуга не повинна перевищувати восьми метрів.

Встановивши інфрачервону тепла підлогу, зафіксуйте її обтискними інструментами. Обов’язково ізолюйте місця розрізів контактних шин. Підключати інфрачервона тепла підлога потрібно тільки стаціонарним методом, бажано, без застосування електророзетки.

Намагайтеся, щоб кабель, який з’єднує терморегулятор з плівкою, проходив під плінтусом. Вологість при роботі повинна бути мінімальною, температура середньою. Не допускається підвищена і знижена. Ні в якому разі не гнути плівку під кутом, не використовуйте шурупи, дюбеля і цвяхи. Термоплівка укладається мідною смугою вниз. Відстань між смугами повинна бути не більше 50-ти мм. Але якщо ви збираєтеся встановлювати лінолеум або ламінат, тоді плівку укладають впритул.

інфрачервона тепла підлога монтаж
Загальні правила

Якщо ви не знаєте, як інфрачервона тепла підлога монтаж здійснити, щоб він був безпечним, завжди читайте інструкцію по застосуванню і дотримуйтесь їй неухильно. Використовуючи інфрачервоний підлогу однієї фірми, не використовуйте контактні затискачі інших виробників

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти