РУС. Ремонт балкона в хрущовці своїми руками, основні етапи.

Ремонт балкона в хрущовці.

Проводячи ремонт балкона в хрущовці, необхідно розставити акцент на ті особливі деталі, що виникають на етапі роботи.  Доклавши старання по оформленню балкона, зовнішній вигляд можна переобразувати і у досить занедбаного балкона.

Старовинність і непривабливий депресивний зовнішній вигляд, от що характеризує такий балкон. В основному це балкон відкритого типу, з деякими металевими огородженнями. Досить банальна конструкція такого плану, суттєво поскладнює вписування у ній нових конструктивних рішень. Реконструкція ось яке слово краще підходить роблячи ремонт балкона в хрущовці.

ремонт балкона в хрущовці

Сміття і непотрібні речі, потрібно прибрати з балкону перед початком ремонту, щоб воно не заважало. Демонтують старі вікна і двері, і оббивають штукатурку. Так щоб залишився лише парапет без лишніх конструкцій. На сьогоднішній день, дехто із власників квартир здійснили засклення балкону у хрущовці. Здійснюючи капітальний ремонт балкона в хрущовці, щоб він був якісним, усі вікна потрібно зняти. Ті що знаходяться у хорошому стані звичайно можна використати повторно, лише необхідно їх охайно зачистити і пофарбувати при необхідності.  У ситуації коли проводиться за скління балкону у хрущовці, потрібно бути дуже обережним, а ще краще зробити безпечним процес монтажу вікон , адже стара конструкція даних балконів ненадійна.

Капітальний ремонт балкона в хрущовці.

Каркас балкону необхідно посилити, можна за допомогою швелера, або іншого елементу, який забезпечить міцність конструкції і каркасу. У хрущівках в основному використовували бетон «не найкращої» якості, тому плити часто кришаться. Здійснюючи скління балкону в хрущовці, необхідно провести розрахунки навантаження разом із вікнами на конструкцію, і армовану плиту. Жодних дефектів не повинно бути на заміненому каркасі, якщо ж вони усе таки є потрібно замінити їх товстішим профілем, або усунути за допомогою зварювальних робіт.

Виніс парапету.

Металевий каркас дозволяє збільшити площу балкону, за рахунок винесення його і підвіконня уперед на невелику відстань. Заздалегідь необхідно прорахувати загальне число профілю і вагу яку каркас повинен винести. Парапет який був у використанні  прибирають. Зварюють і кріплять до стіни новий каркас. Шляхом зварювання під кутом 45% також роблять елементи  на виносі з опорами. Використовуючи профіль, також продовжують дах, що дозволить рівно встановити рами вікон.  Закритий балкон має такі переваги: шумоізоляція, захист від впливу зовнішньої температури, опадів, і естетичний вигляд на фасаді будинку.

капітальний ремонт балкона в хрущовці

Як змінити парапет.

У такому балконі спеціалісти рекомендують, укладати на спеціальний клей, пористі піно блоки. У них хороша теплоізоляція. Їх можна купити необхідної товщини, і шви у них практично відсутні. Піно блоки досить легкі, але водночас міцні.

Засклення балкону в хрущовці.

Проводячи скління застосовують такі рами: дерев’яну, пластикову, або алюмінієву. Дерев’яні рами найкраще утримують тепло і естетично виглядають, мінус їх у тому що вони з часом під впливом опадів і зміни температур, втрачають свій вигляд (трухлявіють і т. д.) Більш довговічнішими звичайно будуть пластикові вікна, вони не деформуються і термін служби їх досить довгий, та і щілини у них не з’являються. Щоправда і недолік у них є, це їх вага, не усі балкони здатні витримати таку конструкцію.

В такому випадку краще обрати алюмінієві рами, так як у них вага значно менша і надійністю не поступаються.  Досить важливою їхньою перевагою буде невелика товщина, що дозволить  економити площу, і можна здійснити монтаж розсувних стулок. На сьогоднішній день виробники вікон пропонують алюмінієві профілі, що мають усередині утеплені вставки, завдяки чому теплоізоляція, суттєво покращується.

Утеплення балкона в хрущовці.

Здійснити утеплення балкона  необхідно до завершення монтажу вікон. Монтують каркас з рейок дерева чи металевих направляючих для основи під обробку.  Ізоляційні матеріали  розташовують під каркасом, чи у вільне місце між рейок у декілька шарів. Потім здійснюють укладання матеріалів обробки.  Рекомендується провести утеплення підлоги на балконі і утеплити сам балкон за допомогою таких матеріалів: пінопласт, скловолокно, полістирол, мінеральна вата.

Оздоблення балкона в хрущовці.

Здійснюючи вибір оздоблюваних матеріалів  необхідно, врахувати їх вагу і призначення. Підлога на балконі з ламінату, лінолеуму чи дощок буде найбільш оптимальним рішенням. Підлогові покриття з великою вагою так як плитка не варто використовувати . Утеплюваний матеріал куди простіше класти під ламінат і лінолеум, що є вагомою перевагою, не говорячи про їх вагу.

оздоблення балкона в хрущовці фото

Обробити  ж парапет і стіни можна за допомогою  штукатурки, вагонки, пробкових панелей,  шпалерів, декоративних панелей і звичайно ж фарби. Не потрібно забувати про обробку стелі на балконі, так, як це послужить чудовою тепло і гідроізоляцією. У даному приміщенні ви також можете використати декоративні панелі та обої.  Коли ви вирішили не проводити ізоляцію і утеплення стелі її можна пофарбувати.

Потрібно не забувати про основну особливість ремонту даної конструкцій  невелике навантаження на неї. Здійснюючи ремонт на балконі в хрущовці необхідно притримуватись правил безпеки, так, як старі відкриті балкони не виділяються своєю міцністю.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти