РУС. Ремонт передпокою в хрущовці своїми руками, ідеї з фото.

Ремонт передпокою в хрущовці своїми руками.

Маленька площа ось у чому особлива відмінність хрущовок від інших квартир. Дана особливість присутня для усіх приміщень, цього типу будівель. Особливо ви у цьому переконаєтесь, якщо заплануєте ремонт передпокою в хрущовці своїми руками.

Потрібно не забувати про тісноту простору даних квартир, проводячи ремонт передпокою в хрущовці своїми руками. Такий мінус може в результаті виявитись корисним, адже роблячи ремонт передпокою в хрущовці яка має невелику площу, вам не буде потрібно багато матеріалів, завдяки чому ви зможете зекономити.

ремонт передпокою в хрущовці своїми руками

Здійснити бажане перетворення можна  двома способами: найняти професійних майстрів, або ж провести ремонт самостійно. Перший спосіб, потребуватиме само собою більших витрат, чим другий. Таким чином ми спробуємо розповісти про головні ідеї ремонту передпокою в хрущовці своїми руками.

Ідеї ремонту передпокою в хрущовці.

  1. Заміна вхідних дверей

В основному у будинках, які будувались в цю епоху, двері, як і сам будинок тодішні і неякісні.  Таким чином рекомендуємо ваш ремонт маленького передпокою в хрущовці починати з встановлення вхідних дверей. На сьогоднішній день обрати хороші двері не проблема, адже широкий вибір представлений на цьому ринку, за різні ціни та з різними модифікаціями. Ви можете зупинити свій вибір і на дорогих варіантах і на чомусь більш економному.

Проводячи встановлення вхідних дверей, варто в першу чергу думати про власну безпеку, тому ретельно потрібно ознайомитись з фурнітурою.

ідеї ремонту передпокою в хрущовці

  1. Ремонт підлоги у передпокої.

Змінювати підлогу ви можете без вагань, після встановлення дверей. Потрібно буде спочатку демонтувати стару підлогу.

Досить часто зустрічається, що підлога в хрущовці, не одного рівня. Таким чином спочатку вам необхідно якомога більше вирівняти основу, а потім вже укладати підлогове покриття.

Основу очищаємо від бруду і пилу, даємо їй висохнути, і наносимо гідроізоляцію, яку можна зробити полімерним герметиком. Коли ж він висохне заливаємо стяжку.

Провівши усі ці процеси, ми можемо вже приступити і до укладання підлоги. На сьогоднішній день, ви можете обрати ламінат, паркет, паркетну дошку, лінолеум і т.д.

ремонт передпокою в хрущовці

  1. Ремонт стелі у передпокої.

Досить часто у міжповерхових плит у хрущовках утворюються тріщини і щілини, необхідно їх також усунути здійснюючи ремонт передпокою в хрущовці своїми руками. Зашпаклювавши їх або змонтувати гіпсокартон на стелю, що допоможе її вирівняти.

За допомогою шпаклювальної суміші, ви зможете позбутися усіх цих дрібних недоліків у вашому передпокої. Вона необов’язково повинна бути фінішним покриттям, також можна поклеїти шпалери, чи декоративні панелі, або ж навіть вагонку.

ремонт передпокою в хрущовці своїми руками

  1. Оздоблення стін

Перед початком оздоблення стін у передпокої необхідно, зняти покриття, які уже присутні. Деякі види покриттів ви зможете зняти і за допомогою простої води і губки, а для деяких потрібно буде відправитись у магазин і купити необхідні засоби.

ремонт передпокою в хрущовці своїми руками

Тільки що ви ознайомились з основними ідеями ремонту передпокою в хрущовці. Не забувайте, що те яким ви отримаєте передпокій зробивши у ньому ремонт, залежить не тільки від його площі і будинку, а і від вас, ваших поглядів, і зацікавлень.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти