РУС. Американський стиль в інтер'єрі фото та американський інтер'єр.

Американський стиль інтер’єру.

Поняття американський стиль інтер’єру досить розмито: для деяких це відтворення колоніальної атмосфери, для інших – це щось середнє між арт-деко і контемпорарі, для третіх – це просто роботи американських дизайнерів. Саме американський інтер’єр, незважаючи на існуючий стереотип про те, що для нього потрібні величезні площі на кшталт Тари з «Віднесених вітром», в найбільшою мірою підходить величезній кількості сучасних квартировласників, яким хочеться об’єднати в інтер’єрі бабусин буфет, класичну шафу-купе і чарівний пластиковий комод в квіточки.

американський стиль інтер'єру
Американський стиль інтер’єру, як і все американське, втілює в собі гнучкість і демократичні орієнтири, що дозволяють відійти від шаблонів. Як ніякий інший, він лояльний до звичок і пристрастей власника, а також до очевидних імітацій.

американський стиль інтер'єру
Вільний простір як акцент стилю

Формуючи американський стиль в інтер’єрі він обов’язково має включати в себе проектування систему витяжки та вентилювання, тому що відсутність глухих перегородок між житловими приміщеннями і кухнею – його умова. По суті, в американських інтер’єрах ізольовані тільки спальні.

американський стиль в інтер'єрі

  1. Головна впізнавана риса американського інтер’єру – безліч ніш, арок і фальш-перегородок, завданням яких є візуальне зонування укупі зі створенням потаємних куточків для зберігання чого-небудь, наприклад, коробки з робочими паперами. Не випадково говорять, що навіть маленька американська квартира нагадує студію.
  2. Ліквідація перегородок між вітальнею і кухнею або вітальні та передпокою може бути виконана частково – за рахунок світлопрозорих перегородок або невисоких стійок.
  3. Стельова люстра в американському інтер’єрі доречна лише в вітальні і їдальні.
  4. У спальнях і дитячих на локальне освітлення покладається роль зонування локальних місць, звідси велика кількість настільних і декоративних ламп, торшерів і бра – практично над кожним посадковим місцем.
  5. Меблі для сидіння розташовуються по центру кімнат, стіни прибрані в численні стелажі і полиці, на яких розставлені не менше численні сувеніри: достаток дрібних декоративних предметів відрізняє американські інтер’єри.

американський стиль в інтер'єрі

Американський стиль в інтер’єрі – імітація дорожнечі

Англійські манірність і респектабельність спочатку поєднувалися в американському стилі з ірландською простотою і строкатою невибагливістю корінних жителів континенту. Вирішивши облаштувати американський стиль в інтер’єрі, ви можете відмовитися від натурального дерева на користь МДФ, замінивши натуральний камінь імітацією на керамічній плитці.

американський стиль в інтер'єрі

  1. Меблів в американському інтер’єрі незмінно багаті – численні м’які меблі, шафи, комоди, столики, при цьому всі предмети повинні розміщуватися по острівному принципу і на достатній відстані один від одного., З цієї причини і зносяться перегородки.
  2. Кухонні меблі – дерев’яні, білі або світлі, обов’язково розміщені по центру приміщення у вигляді острова. На виду – вся побутова техніка, від кавоварки до великої посудомийної машини.
  3. Підлога з плитки або паркетної дошки прийнято поєднувати з обшивкою стін МДФ-панелями.
  4. Центральне місце в американських квартирах відводиться їдальні – крім обіднього столу, розміщеного на стику робочої і гостьової зон, обов’язково присутні барна стійка і кавова група, у великому холі для паті їх може бути навіть кілька.
  5. Прикрашається така їдальня кованими люстрами і картинами – об’ємними натюрмортами і пейзажами.
  6. Колірна палітра їдальні – яскрава м’які меблі на тлі ніжно-пастельних стін.
  7. Вікна в американському стилі завішувати не прийнято, проте велика увага приділяється декору рам. Можна використовуватися бічні прямі портьєри або римські штори.
  8. Меблі в американському стилі вітаються з м’якою тканинною або шкіряною оббивкою, з якої поєднується плетені меблі.
  9. У ванній кімнаті у американців прийнято влаштовувати подіум або ставити ванну на ніжки, стіни можна оформити ажурно – виклавши мозаїчною плиткою або просто -обшив пофарбованими панелями.
  10. Обов’язкова умова американської ванни – велике вікно. У звичайній квартирі його можна замінити фальш-вікном з дзеркального скла, розмістивши по боках великі бра.
  11. Правила американської спальні – темне високе ліжко, світлі стіни, ковролін або пухнастий килим на підлозі, великі пастельні картини в якості прикраси.

американський стиль інтер'єру
З точки зору європейців американський стиль інтер’єру занадто еклектичний, а також не знає кордонів в змішуванні текстур, однак самі американці пишаються можливістю влаштувати «мексиканський куточок» посеред англійської вітальні, укривши диван клаптевим пледом і накидавши на строгий килим строкатих подушок.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній: 3,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти