Утеплення веранди.
Коли наступили перші морози, ви звернули увагу що на вашій веранді, стало прохолодніше чим було улітку, тому потрібно здійснити утеплення веранди. Яким чином потрібно проводити утеплення веранди.
Утеплення веранди своїми руками.
Щоб утеплити холодну веранду майстри використовують такі матеріали:
- пінофол чи аналогічні утеплювачі;
- пінопласт (пінопласт) товщиною 10-20 см;
- олівці і рулетки;
- молотки і цвяхи;
- ножиці;
- обценьки;
- ножівка;
- скотч будівельний;
- шпателі і шпаклівка;
- фарби та пензлі.
На сьогоднішній день, нерідко можна зустріти здані будинки з дерев’яного бруса, у яких каркасна веранда не утеплена. Перевагою утеплення такої веранди є те, що утеплювач укладається у порожнечу стін веранди, завдяки чому не втрачається площа самої веранди.
Утеплення веранди зсередини.
Найчастіше при допомозі мінеральної вати чи пінопластового листа, проводять утеплення веранди зсередини. Потрібно також не забувати про небезпеку утеплювачів, наприклад якщо у вас пінопласт потрапить під відкритий вогонь, він виділятиме шкідливі речовини. Але це не заважає йому бути самим використовуваним утеплювачем, і доступним за ціною.
Також можна використати в якості допоміжного утеплювача, шар пінофолу, що допоможе зберегти тепле повітря і не даватиме холодному потрапляти усередину приміщення.
Цей теплоізоляційний матеріал це шар спіненого поліетилену, що покривають фольгою з алюмінію. Його використовують, як основний утеплювач, або поєднують із другим утеплюючим матеріалом, що дає найбільший ефективний результат.
Утеплення веранди приватного будинку.
- Потрібно визначити, яке облаштування стін ми спочатку будемо демонтувати, зсередини, чи з зовні.. Внутрішню обробку буде практичніше проводити, так, як кліматичні умови ззовні не впливатимуть на робочий процес. Щоправда потрібно буде кудись винести меблі, щоб їх не пошкодити при ремонті. І спланувати, як ми потім влаштуємо внутрішнє оздоблення.
- Якщо обшивка із дошок, їх демонтують з використанням обценьок. Користуючись ними, потрібно підкласти якийсь матеріал бо у іншому випадку ви ризикуєте позалишати сліди на дошках. Якщо ви плануєте повторно прибивати дошки у веранді, проведіть їх демонтаж сумлінно без пошкоджень самого матеріалу.
- Потрібно розрахувати скільки утеплювача нам буде потрібно, вимірявши площу усіх стін, які плануємо утеплювати. Потім вирізаємо необхідної площини утеплювач, залишивши запас ( наприклад пінофол), щоб потім можна було підігнути його у потрібних місцях. Він досить легко кріпиться до стіни, за допомогою скотчу.
- Поверх нього укладаємо листи із пінопласту. Важливий нюанс: плити із пінопласту потрібно щоб мали товщину, що і проміжок у обшивці. Їх прикладають щільно одну о одної, щоб не виникало щілин. У важко доступних місцях пінопласт, вирізаємо за допомогою, ножа чи полотна для металу.
- Якщо ви провели розрахунок товщини шару утеплювача. Тоді дошки, що були демонтовані, зможете прибити назад. Стіни потім фарбують, а плінтус замінюють.
- Коли фундамент веранди стовпчастий, чи на гвинтових палях, варто утеплити підлогу на веранді.
Leave a Reply