РУС. Декупажні серветки, способи їх нанесення і техніка.

Декупажні серветки – сучасний матеріал для декупажу

На сьогоднішній час велику популярність в техніці декупажу отримав такий матеріал, як декупажні серветки. Це сучасний напрям декупажу, він полягає в тому, що замість паперу використовують спеціальні тришарові серветки.

Що собою являють серветки для декупажу?декупажні серветки

Декупажні серветки – це декоративні серветки які, як уже було сказано вище є тришаровими, їх різноманіття тем і мотивів просто незліченна, та й ціна доступна. Для новачків варто ознайомитися з різними видами цих декоративних елементів. Щоб приступити до виконання, ви можете придбати їх поштучно в магазині. Працювати з цим матеріалом простіше ніж при іншій техніці декупажу, оскільки вам не потрібно багато разів наносити лак на поверхню. Товщина серветки незначна і буде досить декількох нанесень на неї лаку, і при розміщенні на предмет створюється враження розпису. Але, щоб самому зробити декупаж за допомогою серветок необхідно володіти певними початковими навичками і знаннями в цій області. Також варто відзначити, що для того щоб серветки не порвалися слід використовувати клей призначений спеціально для декупажу.

Для роботи з цим матеріалом вам будуть потрібні наступні матеріали:

  • Ножиці.
    Можуть бути звичайні канцелярські.
  • Клей.

При декупажу з серветок, клей можна використовувати і в якості оздоблювальних лаків. Так як серветки досить ніжний матеріал, який легко рветься, потрібно використовувати м’який клей. Він також послужить і як оздоблювальний лак, який захистить вирізаний елемент. Зазвичай для декупажу серветками використовують спеціально призначені для цього клеї, але якщо їх немає під рукою, можна обійтися і ПВА клеєм. Для цього його необхідно розвести з водою в пропорції 1: 1.
Якщо ви новачок і хочете освоїти нову техніку так звану “серветковий техніку декупажу” ось вам невелика підказка: приклеювати візерунок із серветки краще на поверхню світлих тонів, оскільки таким чином вона не втратить свої кольори після завершення процесу.
Освоївши такий спосіб декорування поверхні, ви можете переходити до прикраси пляшок, і інтер’єру картинами.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти