РУС. Зимовий сад на балконі фото та, як його зробити своїми руками.

Зимовий сад на балконі.

Якщо ви бажаєте створити, затишний живий куточок, тоді зимовий сад на балконі своїми руками саме для вас. У цьому приміщенні, ви завжди зможете насолодитися чашкою кави, або розслабитись на самоті за читанням книги. Вас цікавить, як облаштувати зимовий сад на балконі – це дуже просто. Необхідно лише дотримуватись порад, які будуть описані у низу.

Як створити зимовий сад на балконі.

зимовий сад на балконі фото

Створюючи його необхідно серйозно віднестись до системи опалення, в іншому випадку квіти померзнуть. Забезпечити оптимальну температуру на балконі для квітів, можна за рахунок встановлення хороших вікон, що не пропускатимуть холод з зовні. Найбільш підходящим буде подвійний склопакет, завдяки, якому ви зможете підтримувати необхідну температуру. Проте, коли встановлення склопакетів неможливе не варто засмучуватись, достатньо буде і звичайного балконного скління при наявності обігріву, для того, щоб створити зимовий сад на балконі квартири.

зимовий сад на балконі фото

Опалювальні прилади можна підключити із кімнати, наприклад електричний радіатор, чи інші прилади. Також ви можете встановити батарею на балконі,  звичайно це куди більш важкий процес, чим встановлення електричного радіатора на балконі, проте вартість самого опалення буде значно меншою. Таким чином ви звичайно понесете на початку певні фінансові витрати для встановлення батареї, але в подальшому оплата за таке опалення, менша чим за електроенергію.

зимовий сад на балконі квартири фото

Зимовий сад на балконі фото стануть вам у нагоді, для прикладу, як і куди встановити обігрівач. Проте встановленням опалення, підготовка на балконі не закінчиться, потрібно встановити систему вентиляції. Оскільки потік холодного повітря для рослин буде мати фатальні наслідки, варто забути про відкриття вікон на балконі зимою. Чудовим приладом, що зможе вирішити це питання є кондиціонер. Тим більше так, як площа балконів в основному невелика, вам буде достатньо і дешевої моделі.

Як облаштувати зимовий сад на балконі.

як створити зимовий сад на балконі

Багато квартиро власників, влаштовуючи зимовий сад на балконі своїми руками, не забувають і про зволожувач повітря. Даний пристрій стане у нагоді, так, як обігрівач тим більше електричний підсушує повітря, що для рослин погано. Щоб уникнути частого обприскування рослин, варто встановити зволожувач, він створити усі необхідні умови для росту рослин.

зимовий сад на балконі своїми руками
Обробка стін балкону у середині також необхідна, тим більше коли він був утеплений пінопластом. Недорогим і оптимальним варіантом буде, оббивка дерев’яною вагонкою балкону, або сайдинг. Перевагу при влаштуванні обшивки балкону варто віддавати натуральним матеріалам, щоб створити чудовий зимовий сад з балкона.
Коли ви визначились із тим які рослини знаходитимуться у саду, необхідно приступити до розміщення полиць. Потрібно їх розташовувати, таким чином, щоб можна було розмістити рослини різної висоти, потурбуватись про сусідство різних видів між собою.
зимовий сад на балконі фото
Необхідно також забезпечити потрапляння освітлення на балкон, щоб кожна частина полиць, добре освітлювалась. Якщо у вас є квіти великої висоти, варто зробити для них окреме місце.

Зимовий сад на балконі фото.

зимовий сад на балконі фото

зимовий сад на балконі фото

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 4,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти