Маленький передпокій.
Зміст:
Краще, коли в прихожій досить місця, відразу з’являється безліч варіантів її оформлення, при такій ситуації можна дозволити собі різні декоративні та меблеві шедеври. Однак, на жаль, велика частина прихожих, рідко може похвалитися великими або навіть середніми розмірами.
У більшості випадків вони являють собою не великий квадратний простір або маленький вузенький коридор, де нікуди навіть меблі поставити. У зв’язку з цим доводиться йти на деякі хитрощі, залишаючи в ньому тільки найнеобхідніше.
Не слід впадати у відчай, якщо у вас в розпорядженні лише невелика прихожа, тому що якщо постаратися, то в ній можна зробити цікавий інтер’єр. У поєдинку за дорогоцінні квадратні сантиметри важливо врахувати деякі тонкощі.
Маленький передпокій – секрети дизайну
Пам’ятайте, то що основний принцип при облаштуванні маленького передпокою – мінімалізм. Чим менше в ньому буде різних деталей, тим краще. Якщо маленький передпокій заповнити декоративними вазами, серветочками і підставкою, то він матиме захаращений вид. З цієї ж причини варто відмовитися від відкритих вішалок.
Меблі в маленькому передпокої не повинні бути громіздкими. Так, наприклад, шафи глибиною 45 см цілком буде досить для того, щоб розміщувати в ньому верхній одяг. І хоч вішалки для одягу потрібно буде розміщувати у фронтальній площині, така шафа дозволить вам заощадити приблизно 15 см вільного простору.
Кращий варіант для зберігання одягу та речей в маленькому передпокої – це шафа-купе. Вона дуже зручна і економить місце завдяки тому, що двері відкриваються в одній площині зі стіною. Також її можна встановлювати без задньої стінки, щільне прилягання до стіни зробить її можна сказати вбудованою.
Для любителів нестандартних рішень можна поєднати шафу з міжкімнатною перегородкою, поставити шафу-купе замість міжкімнатних стіни, тоді 1 з дверцят буде виконувати функції дверей. Усередині шафи можна розташувати різні вішалки, полички, кошики, скриньки, тому в ньому зручно буде зберігати як одяг, так і аксесуари, і інші предмети.
Пам’ятайте, то що кути це повноцінна частина передпокою. Тому якщо у вас занадто маленький передпокій, для того щоб встановити шафу – купе, вибирайте кутову шафу. Кутові передпокої займають набагато менше місця, ніж звичайні міні – передпокої, оскільки змушують задіяти кути, які залишаються порожніми під час розстановки звичайних меблів. Кутові шафи з легкістю вирішать проблеми з нестачею місця. Також не слід нехтувати такими корисними предметами, як антресолі, де можна розташовувати речі не першої потреби.
Маленький передпокій – як розширити візуально.
Візуально розширити простір маленької прихожої допоможуть дзеркала. Варіантів дзеркал безліч – воно може бути підлоговим і великим або навісним. Підлогове дзеркало вельми мобільне і його легко переставляти з місця на місце. Однак з міркувань безпеки не варто ставити такі дзеркала в будинках з тваринами і маленькими дітьми.
Під невеликим навісним дзеркалом можна поставити комод або колошніцу. Якщо ж вам нікуди повісити або поставити дзеркало, слід вибрати шафу з дзеркальними дверцятами.
Як уникнути безладу в маленькому передпокої.
Комоди, взуттєвниці і калошниці дуже функціональні і допомагають уникнути безладу. Звичайно, взуватися приємніше на м’якому пуфику, проте в маленькому просторі його може замінити лавка для взуття. Якщо передпокій не дозволяє встановити комод або тумбочку, а місце для зберігання ключів, сумочок і рукавичок все одно необхідно, можна придбати маленьку поличку.
Також слід звернути увагу на міжкімнатні двері, що виходять в передпокій. Найкраще встановити двері зі склом, для того щоб передпокій став світліше. Якщо передпокій занадто малий, можна встановити розсувні міжкімнатні двері або прибрати їх зовсім, повісивши красиву шторку.
Кольорове оформлення в маленькому передпокої.
Колірна гамма в маленькому передпокої повинна бути виконанні в світлих тонах, що візуально збільшить його простір. Використовувати яскраві акценти слід з обережністю, адже кольорові яскраві плями вимагають стерильної чистоти.
Особливу увагу приділіть сполучуваності квітів в інтер’єрі прихожої. Якщо застосовуєте деталь контрастного кольору, необхідно щоб він ще раз повторився. Такий інтер’єр виглядає дуже продумано і естетично.
Освітлення в маленькому передпокої.
Також дуже важливо підібрати грамотне освітлення, адже в прихожих зазвичай не буває вікон. Для довгого коридору добре підходить бра, невеликі ліхтарики і інші маленькі світильники. Їх необхідно розташувати в ряд на однаковій відстані одна від одної.
Leave a Reply