Стиль фьюжн в інтер’єрі.
Стиль Фьюжн в інтер’єрі – вибір креативних людей, для яких повсякденне, рядове не має цінності, що не допускають нейтральності і невиразності, сприймають побут як майданчик для безперервної творчості. Фьюжн інтер’єр – стиль «божевільних» речей, ідеї яких виникають в екстравагантних мріях майстрів дизайну. Фьюжн інтер’єр дозволить вам прикрасити спальню всього лише однією підлоговою вазою – за умови, що це буде антична амфора до стелі, що займає цілий кут, або ж розмістити у вітальні величезний диван, облямований не класичними «рюшами», а строкатим «парканчиком» з різнокольорових пластикових « деревяшок ».
Іншими словами, концепція фьюжн – матеріалізована фантазія, вміщена у відповідний контекст. Зрозуміло, це один з найдорожчих стилів, адже мова йде про наповнення будинку авторськими роботами.
Стиль фьюжн в інтер’єрі – гармонійна химерність.
Облаштовуючи житло в стилі ф’южн, важливо підкреслити змішання різних стилів (саме «змішання» означає його назва). Традиція не відкидається – їй пропонується «паралельне» рішення з використанням сміливих матеріалів і тонів.
- З одного боку, в інтер’єрі домінує максималізм – щільні оббивки, громіздкі аксесуари, з іншого – викликає шик, додача повсякденних речей викликають обрисів.
- Репродукція картини епохи Ренесансу має бути сусідами з сімейними фотографіями та дешевою аляповатою екзотичної картинкою, купленої в подорожі.
Фьюжн інтер’єр – колоніальна розкіш і милі дурощі.
Справжній господар інтер’єру в стилі ф’южн – декор. Стіна, розписана силуетом мультяшного героя, може служити фоном великого дивана, оббитого східною тканиною, а врівноважуватися скляним столиком з пластиковими стільцями в формі долоні.
- Богемність сусідить з простотою: шкіряне покривало на ліжку в поєднанні з типовою чорною шафою для одягу і кокетливими світильниками, розташованими на представлених до узголів’я столиках – виразний приклад.
- Нейтральні відтінки можна залишити лише стелі і дверям. Цікаві палітри – бірюзове, зелене, золоте і малинове, червоне, помаранчеве і чорнильно–синє, чорне, біле і фіолетове.
- Стиль фьюжн в інтер’єрі використовує різнобарвність усюди, де тільки можливо – стільці в їдальні, вбудовані світильники, рамки картин, оточуючих дзеркало.
- Фактура матеріалів орієнтована на високу тактильність – має бути не тільки приємно дивитися на речі, але і торкатися до них.
Цілісність всіх різномастих предметів – ось що повинно бути досягнуто в результаті. «Самодостатні» матеріали, меблі, декор являють собою унісон загальної «картинки»
Leave a Reply