Бра в інтер’єрі від А до Я
В інтер’єрі приміщень освітлення грає не останню роль, адже з його допомогою можна правильно підкреслити елементи декору, забезпечити правильну атмосферу і багато іншого. І якщо раніше, однієї люстри в кімнаті було досить, то зараз все більше актуально використання додаткового локального освітлення.
Одним з найпопулярніших світильників місцевого дії вважаються настінні бра, за допомогою яких можна не тільки поліпшити освітлення в приміщенні, але і вирішити дизайнерські завдання в оформленні інтер’єру.
Основні види бра
Настінні бра дуже прості в монтажі, і при цьому, не вимагають особливого догляду. Розрізняють декілька основних їх видів:
1) приповерхневих – такі моделі мають конструкцію, яка щільно прилягає до стіни, вони можуть відрізнятися не тільки за зовнішнім виглядом і колірній гамі, але і матеріалами, з яких виготовлені;
2) моделі на кронштейні – в деяких випадках, у таки бра є кілька плафонів, розміщених на єдиному підставі. Завдяки цьому ви можете добитися необхідного рівня освітленості кімнати. При цьому, їх виготовляють в самих різних стилях, починаючи від класики, закінчуючи бра в стилі лофт;
3) відкриті бра – такі моделі найчастіше випускаються без плафонів, тому зовні дуже нагадують свічки. Такі моделі світильників найбільш популярні в класичному інтер’єрі, а в основі їх виробництва нерідко лежить кришталь;
4) бра спрямованого світла – в таких приладах найчастіше присутня регульоване підставу, тому ними можна легко управляти і направляти в потрібне місце. Такі світильники стануть чудовим доповненням приміщення в стилі хай-тек. За своїми функціональними особливостями, вони знайдуть своє застосування у ванній кімнаті для освітлення дзеркала або ж для розміщення в зоні читання.
Як вибрати найбільш підходяще бра?
На вибір відповідної моделі бра впливатиме безліч чинників. В першу чергу, це визначається кімнатою, в якій ви хочете розмістити світильник (зауважимо, що у ванній вам буде потрібно прилад з відповідним рівнем IP).
Також важливо підібрати модель в залежності від стилістки приміщення і переважної колірній палітрі, фактурі тканин і т. Д.
Ще одним параметром стане призначення світильника: нічник, для читання, зонування простору, підсвічування, декоративний та інші. Залежно від цього потрібно вибрати кількість джерел світла в приладі і їх потужність.
Leave a Reply