РУС. Дворівнева натяжна стеля фото монтаж та її переваги.

Дворівнева натяжна стеля переваги.

Дворівнева натяжна стеля – це нетривіальне дизайнерське рішення для будь-яких приміщень.

Звичайно, можна по всій кімнаті поставити світильники, однак, чи не краще скористатися новітніми технологіями? Дворівневий натяжна стеля з вбудованим підсвічуванням або точковими світильниками дозволяє заощадити місце в приміщенні і витрата електроенергії.

дворівнева натяжна стеля

Чому обирають дворівневі натяжні стелі?

– Вони швидко і просто можуть приховати будь-які дефекти на стелі, наприклад, вентиляційні короба, навіть якщо ці інженерні комунікації розташовані на різній висоті. Під звичайною однорівневою стелею з вінілової плівки досить складно заховати різношерсті нерівності, а ось завдяки 2-рівневій конструкції можна ідеально впоратися з дефектами.

– Однорівнева стеля не дозволяє зонувати приміщення, а різні ширми і гіпсокартонні перегородки – це вже відлуння минулого. У просторих приміщеннях через відсутність зонування буде не дуже комфортно. Розумне рішення – це дворівневі натяжні стелі.

– Дворівневі натяжні стелі дозволяють створювати в кожній зоні приміщення потрібну ступінь освітлення. Наприклад, з їх допомогою можна правильно висвітлити зону приготування їжі і обідню зону.

– Під кожне приміщення створюється дизайн-проект. Якщо ви мрієте про ексклюзивне інтер’єрі, то дворівневі натяжні стелі – це ваш варіант.

– Приємна цінова політика. На основі дизайн-проекту підраховується дворівневі натяжні стелі ціна з вінілової плівки. Якщо сума не вписується в ваш бюджет, то ви можете щось поміняти, щоб вартість стала для вас прийнятною.

– Швидкий монтаж. Грамотні фахівці мають солідний досвід роботи і мають у своєму розпорядженні необхідними інструментами. Це дозволяє їм швидко монтувати навіть дворівневі натяжні стелі.

Також серед переваг дворівневих натяжних стель варто виділити пожежну безпека, екологічність, водонепроникність, антистатичність, довговічність, гігієнічність. Їх можна встановлювати навіть в дитячій кімнаті!

дворівневі натяжні стелі

Навіть популярний і затребувана стеля зоряне небо буде неординарно виглядати при виборі 2-рівневої стельової конструкції. Дизайнери і монтажники зможуть втілити будь-яку вашу неповторну і цікаву ідею в реальність.

дворівнева натяжна стеля

При цьому не варто боятися, що дворівнева натяжна стеля з вінілової плівки «з’їсть» висоту приміщення. Глянсове полотно, навпаки, сприяє візуальному збільшенню простору, особливо, якщо його грамотно розташувати в двох площинах. Переходи між рівнями можуть бути плавними або під прямим кутом.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти