РУС. Як прикріпити телевізор до стелі, як здіснити монтаж телевізора.

Як прикріпити телевізор до стелі.

Як прикріпити телевізор до стелі самостійно.

Все частіше в сучасно обладнаних квартирах можна побачити досить незвичну картину – телевізор розміщений під стелею. Ця тенденція набирає все більше обертів за рахунок того, що таким чином можна непогано заощадити простір. Якщо раніше він в обов’язковому порядку «сидів» на окремо виділеної під нього тумбі, то тепер необхідність в цьому відпадає сама собою. Витончена тонка плазма дуже незвично виглядає під стелею. А, головне, тепер його можна повернути в будь-яку сторону, і звільняється багато вільного місця.

Як прикріпити телевізор до стелі

Технологія закріплення плазми під стелею не нова. Згадайте лише, установка телевізора на стіну теж колись вважалася справжнім бумом. Саме з тих часів дизайнери вирішили ще більше вдосконалити інтер’єр, почавши розміщувати його під самою стелею. Відзначимо, що таке рішення виявляється кращим чином не тільки в житлових приміщеннях, але також в сучасних офісах, в місцях очікування, в пунктах громадського харчування, на касових зонах і так далі. Тобто, немає необхідності виділяти під телевізор окрему площу, але при цьому можна скрасити час очікування для своїх клієнтів.

Переваги  установки телевізора до стелі.

Якщо ви вирішили повісити телевізор до стелі, то незабаром зможете оцінити всі переваги такого типу кріплення. В першу чергу, така конструкція виглядає дуже сучасно. І при великому бажанні її завжди можна вдосконалити, щоб вона ідеально вписалися у ваш інтер’єр. Крім цього вам також не доведеться проводити штроби в стелі або стінах, так як цього вимагала настінна установка. Тепер всі комунікації і кабелі можна легко заховати в конструкції багаторівневої стелі. Крім того, його можна використовувати як елемент зонування приміщення. Таким чином дуже легко відокремити зону відпочинку і їдальні, робочу зону і вітальню. Такий прийом дуже часто використовується в інтер’єрах житлових студій.

Прикріплення телевізора до стелі завжди дозволить повернути телевізор в необхідну сторону, щоб краще його бачити. Але для цього буде потрібно придбати поворотний кронштейн. Знайти його не є проблемою, варто лише зазирнути в великий магазин з продажу побутової техніки. Там вам запропонують кілька моделей на вибір. І головну роль тут відіграє не сам кронштейн, а технологія його кріплення, яка має свої особливості і деякі нюанси.

Що слід враховувати при виборі кріплення роблячи ?

Зрозуміло, що основна інформація вказана на самій упаковці, але зайвий раз перестрахуватися все ж не завадить. Вибирати пристрій, щоб повісити телевізор на стелю, потрібно виходячи з ваги і діагоналі техніки і матеріалу стелі. Також слід враховувати висоту приміщення, щоб підвішений пристрій не викликав дискомфорту під час переміщення по кімнаті.

монтаж телевізора до стелі

Найлегше проводити монтаж телевізора до стелі в тому випадку, коли на стелі відсутні будь-які підвісні або натяжні системи. Тоді вам буде потрібно озброїтися лише самою кріпильною системою, молотком, дрилем або перфоратором, викруткою і свердлами.

Як відбувається процес прикріплення телевізора до стелі?

  • Спочатку потрібно зазначити місце майбутнього прикріплення телевізора до стелі. Вибирайте його так, щоб зображення можна було побачити з будь-якої точки приміщення (навіть якщо буде потрібно розгорнути телевізор).
  • Після цього розсверлюють спеціальні отвори під майбутній кріплення.
  • Підвідну деталь кронштейна встановлюємо на стелі і закріплюємо.
  • Перед тим як приєднувати штангу до кріпильної деталі, необхідно пропустити в неї дроти. Тільки після цього можна скріпити між собою дві частини конструкції і прикручувати телевізор.
  • Тепер залишилося тільки з’єднати кабель з телевізором і насолоджуватися виконаною роботою!

Набагато більше робіт доведеться виконати в тому випадку, якщо у вашій квартирі (офісі, магазині або кафе) використані багаторівневі стельові конструкції. Для них необхідно придбати спеціальний кронштейн з підвищеною площею кріпильної деталі. Завдяки цьому елементу вага самого кронштейна і телевізора буде більш рівномірно розподілятися, що виключає можливість руйнування багаторівневої стелі. Відзначимо, що закріплювати кронштейн потрібно не на лист гіпсокартону, а й на металевий профіль. Бажано продумати можливість установки телевізора під стелею ще в процесі ремонту (в процесі планування схеми стелі). Тоді можна буде заздалегідь продумати майбутнє розташування техніки та додатково закріпити спеціальний металевий профіль. Якщо ви не впевнені, що не передумаєте щодо місця розташування телевізора, закладіть відразу кілька профілів.

прикріплення телевізора до стелі

Рекомендуємо придбати кронштейн з універсальним кріпленням. Це дозволить зафіксувати телевізор під різним кутом. А це, відповідно, відкриє для вас більш широкі можливості у виборі місця і способу, як прикріпити телевізор до стелі.

Особливості стельового кріплення в громадських місцях.

Дуже часто виникають складнощі проводячи монтаж плазми під стелею в нежитлових, тобто, громадських місцях. Це пояснюється особливостями архітектури цих місць, а також дуже високими стелями. Щоб скрасити час очікування покупців в касових зонах, клієнтів аеропортів або залізничних станцій, використовуються спеціальні кронштейни з висувними трубами по два-три метри. Вони дозволяють прикріпити телевізор на зручному для перегляду рівні.

монтаж плазми під стелею

У тому, щоб закріпити плазму настільки незвичайним способом, немає нічого складного. Головне, це проявляти увагу і акуратність в процесі виконання робіт.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти