РУС. Де замовити енергоаудит в Києві?

Де замовити енергоаудит в Києві?

Бережний витрата енергоресурсів – одна з основних задач для українців. В умовах постійного подорожчання ресурсів, з необхідністю економити стикаються як власники підприємств, комерційних установ, так і власники квартир, котеджів і житла в приватному секторі. Оптимізувати свої витрати допоможе спеціальна процедура – енергоаудит.

Енергетичне обстеження дає огляд технічного стану споруди і втрат енергії ним. В процесі оцінки можна визначити, які роботи по оновленню споруди слід провести в першу чергу, і в яку приблизну суму такі маніпуляції обійдуться.

Енергетичний аудит можна розглядати як складову частину експертизи будови, що складається з наступних процедур:

  • визначення тепловтрат в водопостачальних, каналізаційних, опалювальних, вентиляційних і кондиционирующих системах;
  • встановлення витоків через конструкції будівель (що знаходяться в аварійному стані, наприклад);
  • дослідження електропостачання і систем автоматики.

На основі зібраної документації, експерти визначають:

  • слабкі сторони комунікацій;
  • точність показань вимірювальної техніки, що використовується в квартирі, будинку, на підприємстві;
  • обгрунтованість енерговитрат (на основі аналізу фінансової і технічної документації).

Результатом плідної роботи стає програма зниження енергоспоживання на весь час існування фірми, офісу, аптеки, магазину, виробничого або житлового приміщення.

Коли необхідно провести процедуру?

Актуальність даної процедури викликана дефіцитом енергоресурсів і зростанням тарифів на комунальні послуги. Якщо вам набридло оплачувати тепло, яке йде крізь щілини у вікнах, мало купити квартирний лічильник. Бути може, у вашому конкретному випадку домогтися економії в 20-30% за сезон можливо лише замінивши старі склопакети на більш сучасні, герметичні?

Керівництво промислових комплексів може і не здогадуватися, що причиною переплати стають неправильно обрані освітлювальні прилади або ж відсутність автоматичного регулювання зовнішнього та внутрішнього освітлення. Енергоаудитори знайдуть причину і визначать шляхи економії.

енергоаудит у Києві

Замовити послугу в Києві

Енергоаудит – завдання для ліцензованих компаній. Без відповідного обладнання, солідного багажу теоретичних знань і практичних навичок, процедура не може бути виконана якісно. Грамотний підхід, оптимальні терміни і кваліфікований персонал гарантує виробничо-будівельна компанія «РБС».

Якщо ви хочете економити, не знижуючи рівень комфорту у вашому будинку, офісі, вам необхідно визначитися, що варто змінити, які технології впровадити, які заходи вжити і т.д. Комплексна оцінка допоможе в цьому.

На сайті mbcrbs.org представлений детальний план робіт по виконанню термооптімізаціі. Ми працюємо в столиці, Броварах, прилеглих населених пунктах. Надаємо звіти з рекомендаціями щодо поліпшення енергоефективності. Завжди раді допомогти!

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Голосів ще немає)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти