РУС. Чорно–біла ванна кімната в інтер'єрі фото і 100% ідеї поєднання

Чорно–біла ванна кімната

Інколи дивишся на дивовижні фотографії чорно–білої ванної кімнати і дивуєшся, як зрбити її такою красивою в своєму будинку? Прості, але вражаючі, інтер’єри чорно–білих ванн – це сучасні і унікальні дизайни.

Чорний і білий прекрасно будуть контрастувати один з одним, так як чорний – поглинає, а білий – відображає додатковий відтінок.

Коли ці два кольори об’єднані, вони доповнюють один одного функціональністю і чистотою, і це саме ті дві функції, які визначають, як повинна виглядати гарна ванна.

Завдяки цьому дизайн чорно–білих ванних кімнат став таким популярним в різних підходах до дизайну і його воліють всі типи людей, незалежно від їхнього способу життя.

чорно-біла ванна кімната фото

Як зробити красиву чорно­–білу ванну дома? Цього дуже легко досягти, і ми розповімо про усі ідеї та найдешевші способи отримати дійсно розкішний банний хаб. Повісьте білі класичні світильники і виберіть чорно–білу плитку в ванну, і це лише одни з багатьох способів.

Ідеї дизайну біло чорної ванної кімнати зовсім не є традиційними. Вам потрібно ретельно спланувати, як грати з кольорами і незвичайними формами, щоб ваша кімната стала незабутньою, яку ви розробите на основі свого бюджету. Більшість домовласників домагаються цього простим мозаїчним кахелем, фресками або меблями.

дизайн чорно-білої ванної кімнати фото

Крім того такий дизайн припаде усім до душі.

Стиль, який ви вибрали, може навіть не мати значення – чорно–білий завжди буде виглядати стильно і зберігатиме свій елегантний вплив на довгі роки. Однак майте на увазі, що вам також необхідно пом’якшити ці відтінки за допомогою меблів з низькою віддачею сірих деталей.

Чому варто вибрати чорно­–білу ванну кімнату?

З чорним і білим в комплекті дизайну ви не помилилися. Ця монохроматична схема має багато переваг, і ось деякі з них:

  • Коли ці кольори поєднюються разом, виглядають дуже традиційними і будуть залишатися актуальними і стильними протягом багатьох років.
  • Чорно–біле поєднання у ванній відповідає будь-якій прикрасі або стилю дизайну, тому ви можете зробити її як сучасною, так і класичною.
  • Ви можете комбінувати ці кольори різними способами і експериментувати з різними шаблонами і контрастами.
  • Таке поєднання просто не має недоліків, єдине, що потрібно контролювати – це використана кількість кожного ж них. З маленькою ванною кімнатою, це буде найоптимальнішим вибором.

ванна кімната в чорно-білому кольорі фото

Що потрібно знати про дизайн ванної кімнати в чорно–білому кольорі

Перш ніж ви наважитесь на такий крок, потрібно прийняти дуже важливе рішення: який колір буде домінувати у вашій ванній? Тут було б корисно звернутися до дизайнера з досвідом і слідувати його порадам:

  1. З більш білими деталями, ви передаєте чистоту, зокрема, коли ви вирішили зробити стіни з білої плитки.
  2. Якщо ваша ванна або туалет обкладені чорною плиткою, вони зажадають більш частішого очищення і обслуговування.
  3. Якщо ви використовуєте чорну і білу плитку в маленькій ванній кімнаті, більше використовуйте білу. Таким чином, простір буде виглядати більше, ніж насправді.
  4. Залиште стелю ванної кімнати білою, так вона виглядатиме вище.
  5. Уникайте темних фіранок для душа – виберіть прозорі або більш світлі з чорними і білими візерунками.
  6. Для візуально довшої ванної кімнати, зробіть дві чорні і дві білі стіни, протилежні одна одній.

Поради дизайну для чорно­–білих ванних кімнат

Як і в кожній кімнаті будинку, найкращим місцем для запуску вашого дизайнерського проекту є підлога. Для чорно–білих ванних кімнат дизайнери рекомендують підлогу у вигляді шахової дошки, оскільки вона створить дуже цікавий контрас особливо, якщо плитка розташована по діагоналі. Фактично, таким чином, ви можете навіть зробити вашу ванну кімнату більшою.

шахова підлогу у ванній фото

Наступний крок – декор стін. Для збільшення ефекту використовуйте поздовжні смуги будь-якого з цих кольорів. Якщо ви хочете, щоб стіни виглядали вищими, зробіть їх білими і прикрасьте темнішими вертикально розташованими лініями.

Про що ми всі знаємо – це те, що чорний дизайн (або темні кольори в цілому) змушують кімнати виглядати менше, особливо в ванних. Якщо в маленькій ванній кімнаті створите інтер’єрну схему з чорною стіною, освітлення і величезні білі елементи не врятують вас від цієї ситуації.

дизайн ванної кімнати в чорно-білому кольорі фото

Багатство і елегантність чорної ванни можуть бути підтримані глянцевими, першокласними плитами і великими світильниками, що відображають відблиски.

Стеля повинна залишатися білою і розширювати кімнату, і таким чином виключиться клаустрофобное почуття притиснення зверху.

Як правильно зробити вашу ванну кімнату чорно–білих тонів

Такий проект поза часом, і буде виглядати так само добре через десять років після того, як ви його застосуєте. Він не вимагає оновлення, коли змінюються сезони і колірні тенденції. Якщо ви хочете оновити його, все, що вам потрібно зробити, це змінити ванні приналежності або текстиль.

ванна кімната чорно біла плитка

Він відповідає вашим функціональним потребам

Монохромні схеми графічно прості і добре працюють у всіх кімнатах, де функціональність важливіше зовнішнього вигляду. Його строгі кути і чисті лінії прекрасно підходять ванним кімнатам і кухням, але можуть бути трохи пригнічуючими в «м’яких просторах», таких як ваша спальня.

Він має розслаблюючий ефект

Для більшості з нас ванні кімнати – це місце, де можна ховатися від світу і приділяти увагу собі, і ми хочемо, щоб вони були функціональними, практичними і розслаблюючими в одному і тому ж просторі. Звичайно, є інші кольори, які, як відомо, заспокоюють наші почуття (наприклад, синій – вважається самим заспокійливим і безтурботним вибором), але у них не буде тепла і домашніх чорно–білих схем, які так усім до вподоби.

чорно білі ванні кімнати фото

Відсутність відтінку може бути більш заспокійливим, ніж ви думаєте, і забезпечити ідеальне тло для довгого і вільного перебування у ванні.

Багатосторонність

Звучить просто, але чорна–біла – дуже універсальна комбінація. Ви можете вибирати між візерунками, смугами, блоками, геометричними темами, або створювати унікальні комбінації.

Половина вашої роботи вже виконана

Відправною точкою для більшості з нас буде проста біла ванна кімната – це означає, що ми на півдорозі і отримаємо ідеальну чорно–білу ванну кімнату. Якщо ви хочете зберегти її простою, може знадобитися одна фокальна стіна з чорної плитки. Хоробрі домовласники можуть навіть подумати про те, щоб зробити підлогу чорною.

Є так багато ідей на вибір

З чорно–білим дизайном, вам не обов’язково бути експертом, і не потрібно занадто замислюватися над цим. Посидьте, розглядаючи фотографії ідей і схем дизайну, і ви обов’язково знайдете щось сміливе і цікаве.

чорно біла плитка у ванній фото

Він відповідає кожному стилю декору

Чорно–білі ванні кімнати виглядають приголомшливо у всіх будинках, від мінімалістських хабів до стильних, промислових і арт-деко.

Гроші не будуть проблемою

Це тому, що чорні і прості білі плитки зазвичай дешевше, ніж їх візерункові аналоги, а також традиційні, монохромні прилади для ванни.

Меблі та сантехніка

Перше правило полягає в тому, щоб уникнути покупки сантехніки і меблів з тим же кольором, що на стінах. Контраст між ними є обов’язковим, а це означає, що темні стіни потребують світлої сантехніки. Всі інші рішення можуть привести до нудної і безхарактерної кімнати.

Що стосується стилю, дотримуйтеся підходу, який ви вибрали в якості загальної теми оформлення ванної кімнати. Вибирайте і комбінуйте відтінки ретельно, і враховуйте розмір свого простору при виборі домінуючого кольору. Дайте сантехніці та меблям центральну роль у вашому проекті, виберіть елементи і пропорції, так щоб вам було зручно ними користуватися.

Аксесуари, дзеркала і освітлення

Те, що створює приємну атмосферу у ванній кімнаті – це не кольори, а відповідне розташування освітлювальних приладів, що відображають їх. Незалежно від кількості природного світла, що проникає всередину, ваша ванна кімната потребує кількох високоякісних світильників, розташованих в різних функціональних зонах.

  • Коли всередині не вистачає світла, ванні кімнати виглядають нудними і маленькими, і ви просто не відчуваєте себе комфортно всередині.
  • Дзеркала – це ключ до правильного висвітлення, і ви повинні розміщувати їх в областях, де вони будуть відбивати світло.
  • Переконайтеся, що всі ваші гарні деталі і аксесуари відображаються в дзеркалі.

При виборі аксесуарів для ванної кімнати у вас є майже необмежена палітра кольорів, стилів і візерунків. Ми рекомендуємо вам вибрати відтінок, відмінний від стіни, щоб аксесуари посилювали оформлення, а не змішувалися в вашому дизайні ванної кімнати. Звичайно, переконайтеся, що ці аксесуари функціональні.

Залучення додаткових відтінків

Залучення додаткових тонів в чорно–білих сценаріях завжди є хорошою ідеєю, зокрема, коли мова йде про нейтральні і молочні, які можуть зробити місце більш спокійним і привабливим.

чорно-біла ванна кімната фото

Плінтуси і багети

Плінтуси дуже поширені в даний час, особливо в чорно–білих ванних кімнатах і популярних дизайнах душа. Іноді вони застосовуються на всій стіні, але більшість дизайнерів вважають за краще розміщувати їх вище і навколо раковини.

Стельові багети, безумовно, вважається ярликом для більш привабливої ванни. Загальні ідеї включають прямокутники і квадрати, зазвичай заповнені класичним плитами гвлв. Для більш забавного і більш запам’ятовуючого ефекту виберіть незвичайну форму, з використанням натяжної стелі.

Експерименти з поєднанням і зіставленням

Змішування і зіставлення вже не експеримент в домашньому дизайні, а загальна і рекомендована практика. Це спосіб домовласника передати особисте повідомлення і пояснити відвідувачам, чому його будинок відрізняється від будь-якого іншого. Ось чому творчі люди з усіх сил намагаються знайти унікальні комбінації моделей і матеріалів, і чому вони часто роблять редизайн та оживляють свої ванни.

Якщо зіставлення і змішування ідей насправді не ваша справа, подивіться на деякі «фото» приклади, де дизайнери грали з контрастними матеріалами і елементами, але результат не відрізняється від того, як виглядає класична ванна.

Вибір яскравого акцентного відтінку

З чорним і білим, що є головними кольорами у вашій ванній кімнаті, ви можете розглянути можливість поєднання з третім, щоб зробити місце більш живим. Улюблені рішення для сучасних дизайнерів – червоний і золотий, і те, що вони зазвичай роблять – це використати їх на стіні акценту для завершення колірного потоку. У вашому випадку третій колір може вирішити питання про завершення, а також пропустити відсутню естетичну деталь, яка зробить вашу ванну кімнату повною.

Вибір правильного тону

чорно-біла ванна кімната фото

Як уже відомо, ванна кімната не повинна бути білою, щоб виглядати чистою і організованою. Приваблива альтернатива – це кремовий, нейтральний або не зовсім білий відтінок, який може відмінно виглядати в такому проекті.

Створення потоку

Ще один простий прийом для дизайну красивої чорно–білої ванної кімнати – це використання шаблонів шахівниці на підлозі, ідеально під кутом 45 градусів для більш динамічного зовнішнього вигляду. Ця картина може бути отримана з використанням плитки з каменю або кераміки.

Балансування

Як власник невеликої ванної кімнати, вам як і раніше дозволено використовувати чорні плитки, або темні візерунки на підлозі, але ви повинні пам’ятати, що стіни повинні бути світлішими для візуального балансу. Таким чином, ваша ванна кімната не буде виглядати крихітної і нудною, особливо якщо ви вирішите освіжити її мозаїчними плитами.

Драма і витонченість

Драма і витонченість – це два слова, які описують, як повинна виглядати чорно–біла ванна, тому в них ми часто бачимо роздільний санвузол.

Цікаві подробиці

Традиційний сценарій буде завершено душовою кабіною, в ідеалі – з роздільними світлими дверима і еклектичними деталями. Для ще більш сильного еклектичного дотику, прикрасьте свій дизайн старовинними дзеркалами, комодами або зручними кріслами у відповідних кольорах.

Завершення думки

Чорно–білий – це завжди безпечний вибір для оформлення вашої ванної кімнати, який добре виглядає в будь–якому сценарії дизайну. Якщо ви прямуєте в аналогічному напрямі, дотримуйтесь наших порад з планування і ваша ванна кімната буде виглядати правильно.

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти