РУС. Натяжна стеля у ванній кімнаті ➢ фотогалерея та її особливості.

Натяжна стеля в ванній кімнаті

Досить складним завданням є створити декор ванної кімнати, оскільки це приміщення піддається впливу різноманітних факторів, що ускладнюють такого типу завдання. На заваді стає і висока вологість,  перепад температури, та вимоги до вентиляції приміщення. З обробкою стін і підлоги для цього приміщення рішення уже давно знайдено – це керамічна плитка, вона ідеально пристосована до усіх особливостей цього приміщення. Проте коли ми доходимо доходимо до стелі, виникає багато питань, чим і як здійснити обробку стелі у ванній. Але на сьогоднішній час різновид обробних матеріалів для ванної кімнати настільки великий, що є з чого обирати. Натяжні стелі для ванної кімнати приходять на допомогу у такій ситуації. Виконанні із ПВХ вони стають незамінним елементом для оздоблення стелі.

чорна натяжна стеля у ванній фото

У багатьох модних журналах чи у просторах інтернету ви запросто знайдете безліч фото натяжних стель у санвузлах. Та і сучасні дизайнерські рішення все частіше використовують натяжні стелі у ванних кімнатах.

Розглянемо переваги використання натяжної стелі у ванній

Даний матеріал володіє безліччю необхідних властивостей, щоб використовувати його саме у цій кімнаті. До них можна віднести:

  • Вологостійкість – натяжні стелі проявляють хороші водостійкі властивості. Водяна пара, яка піднімається уверх і скупчується на них, не завдаючи шкоди поверхності, протягом певного часу висохне чи упаде на низ у вигляді води.
  • Довговічність – натяжні стелі з плівки ПВХ у ванних кімнатах в основному піддаються впливу води, яка не завдає їм суттєвих пошкоджень. Вони не починають із плином часу, втрачати свої відтінки, та не покриваються цвіллю чи плямами, що часто ми можемо побачити на гіпсокартонних чи бетонних поверхнях.
  • Убезпечить від затоплення – якщо ви мешканець багатоповерхового будинку, вам знайома ситуація, коли затопили сусіди. Хоча варто зазначити, що у більшості старих будинків (панельних чи хрущівок) часто стається така ситуація, не з вини сусідів зверху, а через зношення будинкового водопроводу, який також має свій термін служби. Якщо плитка на стінах та підлозі особливо від цього не постраждає, то ваші особисті речі та техніка, що знаходиться у ванній, можуть стати після цього непригодними. Навісна стеля у ванній із ПВХ плівки здатна витримувати навантаження  100кг/м², а у випадку затоплення це 100 літрів води. Головне, щоб вона була міцно прикріплена до направляючих. Набравши води, стеля просто розтягнеться та провисне у низ. Вам буде достатньо викликати професіоналів, щоб вони спустили воду і через певний проміжок часу вона вернеться до свого попереднього вигляду.
  • Легкість у догляді – обравши в якості дизайну у ванну натяжний потолок, ви забудете про такі турботи, як догляд за ним. Даний матеріал не збирає пилу на поверхні, догляд за ним обмежується протиранням вологою ганчіркою чи губкою. Тому якщо ви прихильник білого кольору, цей матеріал саме для вас.натяжна стеля у ванній фотогалерея
  • Швидкість монтажу – якщо ви попередньо підготуєте каркас, процес монтажу навісної стелі у ванній займе лічені години. Вам непотрібно буде чекати, поки буде сохнути шпаклівка та фарба, та не прийдеться провітрювати кімнату від запаху після цих матеріалів. Та і після робіт з встановлення, вам не потрібно проводити виснажливе прибирання після будівельних робіт.
  • Екологічність – матеріал, з якого виготовлено покриття, стійкий до різного роду грибків, таким чином, на ньому не будуть скупчуватись різні мікроорганізми. І завдяки цьому у вас не буде виникати різних небажаних запахів у цій кімнаті.
  • Вогнетривкість – ПВХ плівка володіє чудовими вогнетривкими властивостями, вона не піддається горінню. Тому не варто турбуватись, що замкне проводка та стеля загориться.
  • Завдяки вимогам монтажу, натяжних стель, ви зможете запросто у відповідному прошарку сховати усі інженерні комунікації. Також цей самий шар служить чудовим тепло та звукоізолятором.
  • Різноманітність кольорів та гнучкість у створенні форм, надасть вам можливість втілити у життя самі найрізноманітніші дизайнерські рішення.

До мінусів натяжних стель у ванній можна віднести вартість. Проте ціна на натяжні стелі виявитися не такою ж і високою, якщо взяти до уваги її термін служби. За цей період вам б прийшлося стелю фарбувати декілька разів, тому навряд витрати на фарбування будуть менші. Також сюди варто додати те що натяжні стелі бояться високих температур. Тому при виборі освітлювальних приладів варто орієнтуватися на ті, що не будуть нагрівати поверхню стелі вище 60 градусів. Ще одним недоліком є те що якщо ви ненароком пошкодите певну ділянку плівки, прийдеться замінювати усю площину де вона знаходиться.

Натяжні стелі у ванній: типи

Глянцева поверхня – чудово підійде для невеликої площі ванн. Світлі відтінки глянцевої натяжної стелі здатні візуально збільшити простір та створити чудову атмосферу. Підбираючи освітлення, варто віддати перевагу вбудованим світильникам для ванної. Вони не створюватимуть непотрібного відображення на поверхності.

Матова поверхня – вибір для класичних інтер’єрів. Поверхні у білих кольорах здатні підкреслювати класичність та гармонійність інтер’єру.

біла матова натяжна стеля у ванній фото

Структурна поверхня- здатна створити імітацію різного роду матеріалів таких як: дерево, камінь, шкіра та ін. Така обробка повинна гармонічно доповнювати інші оздоблювані матеріали.

структурна натяжна стеля у ванній фото

Натяжна стеля білого кольору у ванній чудове рішення, яке підійде для любого інтер’єру. Ідеальним рішенням для невеликої площі будуть різноманітні відтінки білого –  блідо-рожевий, чи блідо-зелений, або ж пісочні кольори.

білого кольору натяжні стелі у ванній фото

зелені натяжні стелі у ванній фото

Кольори моря найбільш поширені відтінки для ванної. Так склалося, що незамінною асоціацією з ванною є вода, і відповідно усі її тони чудово вписуються у даних приміщеннях. Найбільш вживаними є блакитна, бірюзова чи смарагдова стелі, які красиво дивляться у поєднанні із білими відтінками на стінах та підлозі.

блакитні натяжні стелі у ванній фото

Яскраві відтінки – здатні оживити атмосферу, але головне не перестаратися. Червоний колір натяжної стелі у ванній буде ефектно виглядати. Проте чи зможете ви себе комфортно відчувати спросоння кожного ранку у  такій атмосфері, це вже залежить від індивідуальності. Чорний колір зменшу площу, проте глянцеві поверхні створюють зворотній ефект. Варто його поєднати із світлими відтінками, щоб не виглядало занадто похмуро.

червона натяжна стеля в інтер'єрі ванної

натяжна стеля червоного кольору в дизайні ванної кімнати

В один відтінок із плиткою – після стелі у білому кольорі найбільш поширене рішення. Проте досить часто виглядає. Як суцільна однорідна маса, без смаку.

помаранчева натяжна стеля в дизайні ванної

Переглянувши безліч фотографій ви мабуть уже знаєте як вибрати натяжну стелю у ванну кімнату. Також варто перед вибором, ретельно обдумати усі за і проти, хоча переваги значно очевидніші чим недоліки.

 

Оцініть статтю
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...
Сподобалась стаття? Поділись:

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
повідомляти