Дизайн кухні студії
Зміст:
З відокремленою кухнею функціональність ніколи не буває проблемою. Але коли ми маємо справу з дизайном кухні суміщеної з вітальнею і схемами відкритого поверху? Як зробити інтер’єр кухні студії в маленькій квартирі сучасним, функціональним і красивим? Дизайн проект відкритої кухні студії з вітальнею повинен бути виконаний так чудово, щоб люди навіть не розрізняли їх. Велике питання: як це зробити?
Ознайомтеся з нашими ідеями дизайну кухні студії і знайдіть свою відповідь!
Зосередьтеся на послідовності
Комбінація кольорів інтер’єру вітальні суміщеної з кухнею повинна бути монохромною, особливо на маленькій площі. Не повинно бути чіткого поділу на стіні, або очевидної різниці в кольорах і відтінках. Зрештою, навіщо вам розділяти їх, якщо ви вже вирішили об’єднати? Чи не буде краще, створити однотипне оформлення кухні суміщеної з вітальнею замість зонування?
Так, що і кольори, матеріали повинні збігатися.
Це також повинно бути керівним правилом для покупки предметів меблів та особливо диванів. Вам завжди потрібно думати про матеріали, які будуть однаково добре поєднюватись в обох частинах. Якби нам довелося зробити загальну пропозицію, ми, ймовірно порекомендували для невеликих однокімнатних чи двокімнатних квартир, з плануванням – хрущовка чи брежнівка, керамічну плитку. Для великих площ (від 20кв м: 22, 23, 24, 25, 30, 33, 35 квадратів) в якості стильного оформлення для підлогового покриття використовувати натуральний камінь.
Проте може бути дуже складно, підібрати підлогу, яка б відповідно вписувалась в інтер’єр кухні з вітальнею. Якщо ви змушені використовувати два типи покриття, переконайтеся, що вони схожі за тоном і текстурою. Неправильний і контрастний вибір знищить гармонію і рівновагу в дизайні кухні студії.
Уникайте коридорів
Але як протистояти цій впертій спокусі зробити «оптичний передпокій» до кухні? Ви повинні! Архітектори стараються, виключили необхідність того, щоб люди заходили в зону кухні і оточували кушетки і столи. Чим складніше виглядає ваш інтер’єр кухні суміщеної з вітальнею, тим менш мотивовані люди робити це!
Те, що від потрібно, це підштовхнути меблі в їх сторону і максимізувати вільний простір. Таким чином, люди будуть вільно переміщатися і не буде абсолютно ніякого почуття, що є дві кімнати замість однієї.
Уникайте штучних перегородок
Дизайн сучасної кухні студії, повинен бути оформлений без використання перегородок. Люди часто обманюються ідеєю забезпечення конфіденційності, і вони вибирають штучні перегородки, такі як складні екрани, шторки, книжкові полиці або цілі панелі.
Пані та панове, чому ви виставляєте стіну на перше місце?
Причина, по якій нам потрібні відкриті підлоги – ми хочемо, щоб наше місце було просторим. Як фізичні, так і інтуїтивні бар’єри, ймовірно, зіпсують це.
Замість цього спробуйте збалансувати меблі і забезпечити гармонію. Головне правило – уникати високих елементів і не вводити громіздкі шафи. Застосування двох абсолютно різних наборів меблів, зробить кухню і вітальню більш різними, і буде від’єднувати увагу тільки до однієї з них. Саме тому необхідний баланс.
Нехай аксесуари виконують свою роботу
Все ще готові створити дві окремі кімнати? Аксесуари та декоративні елементи можуть зробити це для вас! Ті ж самі фігури, розташовані по-іншому, можуть вказувати на те, що існує просторове розділення. Наприклад, сидячі зони у вітальні можуть бути на одному боці, а на кухні в протилежному. Штори і килими також є потужними роздільниками, особливо якщо у вас великі панорамні вікна.
Не забудьте подробиці
У той час як одна подушка на дивані, нічого не означає для великих кімнат у приватному будинку, це може змінитись для двокімнатних чи однокімнатних квартир. Коли ви змішуєте інтер’єр, кожна деталь буде діяти як блендер! Крім того, набагато дешевше створити оформлення кухні студії в одному стилі, ніж в двох окремих.
Відкриті стелажі – це ворог
Хоча ви думаєте, що верхні шафи продуктивні для вашого відкритого плану. Відкриті полиці – відмінне кухонне рішення (вони виглядають мило і привабливо), але застосування їх в вітальні – це не те рішення, яке вам потрібно.
Насправді ви можете зіткнутися з безладом, якого ви ніколи не очікували (той, який не має нічого спільного з брудом і пилом)! Деякі дизайнери «своїми руками» можуть скласти цілі проекти відкритих стелажів. В разі якщо ви дійсно хочете їх послухати, ретельно плануйте стелажі.
Ще одна річ, яку слід враховувати, це поєднання кольорів, як і очікувалося, не повинно бути очевидних сутичок або контрастів. Найбіль поширеними є такі кольорові композиції
- в світлих тонах;
- коричневих;
- бежевих;
- в чорно білому кольорі;
- зеленому кольорі;
- та оливковому.
Підводячи підсумки, не робіть помилку – використання відкритих полок для поділу областей. Навіщо вам потрібен штучний безлад?
Оберіть невеликий кухонний стіл
У наші дні люди рідко використовують обідні столи, вони вважають за краще «їсти перед телевізором». З плануванням кухні суміщеної з вітальнею ви, безумовно, належите до групи сімей, яка також не виграє від обіднього столу.
Візьміть хвилинку і уявіть собі картину: барна стійка, обідній стіл і журнальний столик для вітальні. Хіба це не забагато? Чому б не вибрати невеликий кухонний стіл, який не займає місця, або кухню з островом? Набагато легше буде передати стиль і вам не знадобляться неймовірні зусилля для очищення.
Ідеї дизайну кухні студії
Такі приміщення, відкритого планування мають чудовий соціальний аспект: вони збирають сім’ю у всіляких випадках і допомагають вам насолоджуватися кулінарією під час спілкування з друзями.
Тому ми рекомендуємо вам вибрати функціональні меблі, ідеальні зручні і стійкі до плям.
Слідкуйте за запахом і шумом
Але, як завжди є свої плюси і мінуси. Будемо повністю чесними, вітальні суміщені з кухнями, не найкращі з точки вмісту запаху і шуму. Саме тому це вимагає практичного результату: зробіть все можливе, щоб зупинити потрапляння запаху від готування до вітальні, або телевізійний шум на кухню.
Якщо можна, помістіть плиту або духовку близько до великого вікна, в ідеально розташованому найдальшому кутку від зони відпочинку. У разі абсолютної необхідності встановіть розсувні двері, які ви закриваєте тільки при приготуванні їжі.
Що стосується шуму, все стає трохи складніше. На жаль, немає способу запобігти поширенню звуку в кімнаті. Найменше, що ви можете зробити, це додати предмети, які можуть «поглинути» його (обої, штори, м’які накидки, подушки і оббивка, підвісні стелі). Також якщо у вас довга чи велика квадратна площа, можна подумати над варіантом кутової кухні (буквою г), чи п-подібної.
Переконайтеся, що достатньо місця для зберігання
З відкритою схемою варто очікувати, що буде потрібно більше місця для зберігання, ніж зазвичай. Замість того щоб вантажити шафи всередині, подумайте про багатоцільові предмети, які можуть взяти участь у зберіганні речей.
Наприклад, ви можете встановити острів на кухні (це буде ваша робоча поверхня, але вона також сховає горщики і тарілки), або розкладний стіл з барної стійки, який буде служити для сніданку.
Не міняйте стиль
Ця порада закріплює все, що було сказано раніше. Стилістична узгодженість необхідна для кухонних шаф і меблів в вітальні: всі елементи повинні взаємодіяти в гармонії і ніяка частина не повинна «вистрибувати» з оформлення.
Найбільш красиво виглядають інтер’єри кухні студії в таких стилях:
- лофт;
- мінімалізм;
- скандинавському;
- прованс;
- арт-деко;
- класичному;
- хай-тек;
- англійському;
- та японському.
Можна безліч говорити про те який ремонт зробити, яке освітлення вибрати і так далі. Звичайно, кухні студії мають свої за і проти. Вам варто покластись на свій смак, уподобання та необхідність такого планування, щоб здійснити вибір. А якщо ви уже це зробили, тоді будемо раді дізнатись ваші відгуки про користування таким простором.
Leave a Reply